Kariera

Autorami sukcesu Legs są pracownicy. Ich zaangażowanie uczyniło nas liderami w branży. Wciąż się doskonalą, rozwijają uczą i rozwijają swoje kompetencje.

Pasja i ambicja to nasze mocne strony. Legs to ponad 500 osób, które pracują na zadowolenie klientów.

Jeśli chcesz rozwijać swój potencjał zawodowy i zostać współtwórcą sukcesu naszej marki zapraszamy do udziału w rekrutacji.

Aktualnie Poszukujemy

Operator maszyn

więcej

Do pracy w systemie trzy zmianowym w tzw. „czterobrygadówce”

Miejsce pracy : Aleksandrów Łódzki

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

  • rozkładanie surowców przy maszynach
  • obsługa maszyn włókienniczych
  • nadzorowanie procesu uszlachetniania przędzy

Oczekujemy od Kandydatów:

  • sprawności i tężyzny fizycznej
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 4 brygadowym ( 4 dni- 22:00- 6:00, dwa dni wolnego, 4 dni -14:00-22:00, jeden dzień wolnego, 4 dni 6:00-14:00, jeden dzień wolnego, 4 dni 22:00- 6:00 itd.)
  • chęci do pracy
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie ( w oparciu na umowę o pracę na pełen etat)
  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z dodatkami za pracę zmianową
  • dofinansowanie do posiłków
  • program poleceń pracownika
  • miłą atmosferę
  • wdrożenie w obowiązki
  • możliwość zobaczenia miejsca zatrudnienia przed rozpoczęciem pracy

CV oraz list motywacyjny prosimy przesłać na adres e-mail: kadry@legs.com.pl

 Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na powyższe stanowisko w procesie rekrutacji  prowadzonej przez firmę P.P.H. Legs Sp. z .o.o. Jednocześnie oświadczam, że przekazuję moje dane osobowe całkowicie dobrowolnie. Oświadczam ponadto, że zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do treści tych danych i możliwości ich poprawienia,                           a także o prawie wycofania zgody na przetwarzanie tych danych w każdym czasie.”

Operator przewijarki

więcej

Miejsce pracy: Zgierz

  • dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym równoważnym (1 dzień- 6:00-18:00,  1 dzień -18:00-06:00, dwa dni wolnego, itd.)

Oferujemy:

Customer Service Specialist / Sales Account Manager DACH (Germany, Austria, Switzerland)

więcej

Your key focus will be to increase the turnover of your area by providing best possible service to our existing Customers as well as by gaining new Accounts.

In your day-to-day activity you will:

  • process Customer’s sales orders
  •  answer inquiries both over the phone as well as in writing
  • proactively prospect new Customers via phone and email
  •  prepare sales offers
  •  inform customers and prospects of marketing actions run by the company
  •  manage customers’ data (updating and extending customers’ database, creating customers’ cards)
  • identify market’s needs and look for innovative solutions in cooperation with our R&D department
  • possibly visit our Customers / Prospects to build up business relationships (to be agreed upon with the Candidate)

To fulfill job requirements our ideal candidate should:

  • have higher education (university degree or during studies but with full availability in working week)
  •  use German language (written and spoken) at minimum C1/C2 level (German at native level being a strong advantage)
  •  use English language (written and spoken) at minimum working level
  •  be computer literate (very good knowledge of MS Office – Outlook, Word, Excel, PowerPoint and Internet)
  •  be highly motivated to work in sales environment where communication and interpersonal skills as well as analytical, problem-solving and teamwork abilities are a must
  •  show energy and personal commitment in fulfilling everyday duties / meeting deadline
  • possess a category B driving licence

Good organizational skills, working experience on position in sales department and open-minded attitude to new challenges will make the profile complete

In return for above mentioned qualities, we can offer:

  • work based on employment contract
  •  good salary corresponding with the position requirements and candidate skills and experience
  •  work in dynamically developing company where high standards contribute to professionalism
  • experience in working internationally

If you are interested in our offer please send full application (CV and covering letter) in Polish or English by 28.02.2019 to email address: kadry@legs.com.pl