Międzynarodowe Targi Tekstyliów i Włókien Technicznych – TECHTEXTIL 2017

Zakończyła się właśnie kolejna edycja Międzynarodowych Targów Tekstyliów i Włókien Technicznych-TECHTEXTILE. Targi Techtextil odbywające się we Frankfurcie nad Menem to największa i zarazem wiodąca impreza branży tekstyliów technicznych na Świecie. Techtextil jako najważniejsze wydarzenie tego typu na świecie jest miejscem wymiany informacji o produktach i nowych odkryciach w dziedzinach związanych z wykorzystaniem tekstyliów technicznych.

Również w tym roku firma mogła się pochwalić udaną prezentacją i możliwością goszczenia wielu obecnych i przyszłych klientów.

Największym zainteresowaniem, wśród szerokiej gamy przędz technicznych, cieszyły się przędze antystatyczne produkowane przez Legs. Przędze z udziałem włókien węglowych znajdują szerokie zastosowanie na halach produkcyjnych, salach operacyjnych – wszędzie tam gdzie istnieje zwiększone ryzyko wyładowań elektrycznych. Przędze produkcji LEGS spełniają europejskie normy oporności elektrostatycznej dla przędz dedykowanych do odzieży ochronnej czy pasów transmisyjnych.

Szczegółowych informacji o właściwościach i parametrach przędz antystatycznych udzieli Państwu nasz reprezentant handlowy.