Kontakt

PPH Legs Sp. z o.o. 

95-070 Aleksandrów Łódzki
ul. Zgierska 48/52

tel. +48 42 270 71 00
fax +48 42 270 71 01

Zespół handlowy

Zespół handlowy

Przędze przemysłowe i techniczne, przędze swetrowe oraz włókna cięte

więcej
pracownik, employee

Kamil Zieliński

Dyrektor Sprzedaży Krajowej

Tel.: +48 42 270 71 41
kom. +48 603 808 797
e-mail: k.zielinski@legs.com.pl

Obszar działania:
Wszystkie segmenty działalności – Polska

pracownik, employee

Sebastian Juszka

Przedstawiciel Handlowy

Tel.: +48 42 270 71 63
kom. +48 601 918 906
e-mail: s.juszka@legs.com.pl

Obszar działania:
Tkactwo / Pasmanteria – Polska

pracownik, employee

Kamil Kudliński

Przedstawiciel Handlowy

Tel.: +48 42 270 71 62
kom. +48 605 104 114
e-mail: k.kudlinski@legs.com.pl

Obszar działania:
Dzianiny z maszyn okrągłych – Polska

pracownik, employee

Krzysztof Budynek

Przedstawiciel Handlowy

Tel.: +48 42 270 71 95
kom. +48 691 221 601
e-mail: k.budynek@legs.com.pl

Obszar działania:
Dzianiny z maszyn okrągłych – Polska

pracownik, employee

Tomasz Poczta

Przedstawiciel Handlowy

Tel.: +48 42 270 71 94
kom. +48 691 504 503
e-mail: t.poczta@legs.com.pl

Obszar działania:
Tkactwo / Pasmanteria – Polska

pracownik, employee

Ryszard Siech

Przedstawiciel Handlowy

Tel. +48 42 270 71 38
kom. +48 691 355 255
e-mail: r.siech@legs.com.pl

Obszar działania:
włókniny, filce, wypełnienia
– Polska

pracownik, employee

Maciej Domański

Przedstawiciel Handlowy

Tel.: +48 42 270 71 48
kom. +48 609 469 229
e-mail: m.domanski@legs.com.pl

Obszar działania: Przędze dziewiarskie akrylowe, mieszanki z wełną, mieszanki z bawełną, inne przędze fantazyjne

pracownik, employee

Anita Dmochowska

Koordynator Działu Sprzedaży

Tel.: +48 42 270 71 48
kom. +48 601 388 732
e-mail: a.dmochowska@legs.com.pl

Obszar działania: Przędze dziewiarskie akrylowe, mieszanki z wełną, mieszanki z bawełną, inne przędze fantazyjne

pracownik, employee

Magdalena Dutkiewicz

Koordynator Działu Sprzedaży

Tel.: +48 42 270 71 50
Tel. fax.  +48 42 270 71 99
e-mail: m.dutkiewicz@legs.com.pl

Obszar działania:
Wszystkie segmenty działalności – Polska

Przędze rajstopowe i skarpetowe

więcej
pracownik, employee

Magdalena Galant-Kupis

Dyrektor Sprzedaży Krajowej

Tel.: +48 42 270 71 45
kom. +48 603 808 996
e-mail: m.kupis@legs.com.pl

Obszar działania:
Poliamidy, oploty i sczepy do produkcji rajstop, skarpet i dziewiarstwa okrągłego – Polska

pracownik, employee

Elżbieta Cyburt-Burzyńska

Kierownik Planowania
Produkcji

Tel.: +48 42 270 71 46
kom. +48 602 794 699
e-mail: e.cyburt@legs.com.pl

Obszar działania:
Oploty, Sczepy, Poliamidy rajstopowe, Poliestry

pracownik, employee

Małgorzata Skoczyńska

Specjalista ds. Planowania i Koordynowania zamówień na Farbiarnię

Tel.: +48 42 270 71 76
e-mail: m.skoczynska@legs.com.pl

Obszar działania:
Przędze skarpetkowe, Sczepy, Oploty – Polska

pracownik, employee

Marcin Jędrzejczak

Przedstawiciel Handlowy

Tel.: +48 42 270 71 58
kom. +48 601 811 911
e-mail: m.jedrzejczak@legs.com.pl

Obszar działania:
Poliamidy rajstopowe, Przędze skarpetkowe – Polska

pracownik, employee

Marcin Ejsner

Przedstawiciel Handlowy

Tel.: +48 42 270 71 66
kom. +48 607 320 666
e-mail: m.ejsner@legs.com.pl

Obszar działania:
Poliamidy rajstopowe, Oploty – Polska

pracownik, employee

Jerzy Rozpara 

Przedstawiciel Handlowy

Tel.: +48 42 270 71 59
kom. +48 691 669 441
e-mail: j.rozpara@legs.com.pl

Obszar działania:
Poliamidy rajstopowe, Przędze skarpetkowe – Polska

pracownik, employee

Mateusz Witczak 

Przedstawiciel Handlowy

Tel.: +48 42 270 71 17
kom. +48 607 172 488
e-mail: m.witczak@legs.com.pl

Obszar działania:
Poliamidy rajstopowe, Przędze skarpetkowe – Polska

pracownik, employee

Dagmara Mietlińska

Asystentka Działu Sprzedaży

Tel.: +48 42 270 71 75
Tel. fax.  +48 42 270 71 99
e-mail: d.mietlinska@legs.com.pl

Obszar działania:
Poliamidy, oploty i sczepy do produkcji rajstop i skarpet – Polska

pracownik, employee

Joanna Piekarska

Asystentka Działu Sprzedaży

Tel.: +48 42 270 71 81
Tel. fax.  +48 42 270 71 99
e-mail: j.piekarska@legs.com.pl

Obszar działania:
Poliamidy, oploty i sczepy do produkcji rajstop i skarpet – Polska

Dział eksportu

więcej
pracownik, employee

Vittorio Spagarino

Area Sales Manager

Tel.: +39 331 1524882
e-mail: v.spagarino@legs.com.pl

Obszar działania: Włochy

pracownik, employee

Francisc Kenderesi

Area Sales Manager

Tel.: +40752-243701
Tel.: +40256-369044
e-mail: f.kenderesi@drago.net.pl

Obszar działania: Rumunia, Węgry

pracownik, employee

Jan Jiricek

Area Sales Manager

Tel.: +420 605 001 860
Tel.: +420 567 217 788
e-mail: j.jiricek@legsyarn.com

Obszar działania: Czechy, Słowacja

pracownik, employee

Anna Otrębska

Specjalista ds. Sprzedaży 

Tel.: +48 42 270 71 98
Tel. fax.  +48 42 270 71 99
e-mail: a.otrebska@legs.com.pl

Obszar działania: Niemcy, Austria, Szwajcaria

pracownik, employee

Patrick Jerebitz

Account Manager

Tel.: +49 (160) 75 83 983
e-mail: p.jerebitz@legs.com.pl

Obszar działania: Niemcy, Austria, Szwajcaria

pracownik, employee

Dominika Borowska

Account  Manager

Tel.: +48 42 270 71 08
mob.  +48 665 050 860
e-mail: d.borowska@legs.com.pl

Obszar działania: Francja, Belgia, Holandia

pracownik, employee

Cristian Gómez

Account  Manager

Tel.: +48 42 270 71 37
mob.  +48 691 104 109
e-mail: c.gomez@legs.com.pl

Obszar działania: Hiszpania, Portugalia

pracownik, employee

Sergiusz Kasjan

Account  Manager

Tel.: +48 42 270 71 87
mob. +48 607 869 127
e-mail: s.kasjan@legs.com.pl

Obszar działania: Rosja, Ukraina, Białoruś i inne kraje rosyjskojęzyczne

pracownik, employee

Dimitry Telepnev

Account  Manager

Tel.: +48 42 270 71 06
kom. +48 669 308 800
e-mail: d.telepnev@legs.com.pl

Obszar działania: Rosja, Ukraina, Białoruś i inne kraje rosyjskojęzyczne

pracownik, employee

Dominik Gil

Account  Manager

Tel.: +48 42 270 71 02
e-mail: d.gil@legs.com.pl

Obszar działania: Europa Północna

pracownik, employee

Nikola Pavlović

Account  Manager

kom.+381 62 342 040
e-mail: n.pavlovic@legs.com.pl

Obszar działania: Serbia, Chorwacja, Bośnia i Hercegowina, Słowenia, Czarnogóra

pracownik, employee

Gabriel Martinkevic

Account  Manager

kom.+370 659 04880
e-mail: g.martinkevic@legs.com.pl

Obszar działania: Litwa, Łotwa, Estonia

pracownik, employee

Izabela Woźniak

Specjalista ds. Wsparcia Działu Sprzedaży Eksportowej

Tel.: +48 42 270 71 05
Tel. fax +48 42 270 71 01
e-mail: i.wozniak@legs.com.pl

 

pracownik, employee

Rafał Wojciechowski

Starszy Specjalista ds. Organizacji i Koordynacji Sprzedaży Eksportowej

Tel.: +48 42 270 71 03
Tel. fax +48 42 270 71 01
e-mail: r.wojciechowski@legs.com.pl

pracownik, employee

Augustin Jadot 

Kierownik Obszaru Sprzedaży Eksportowej – Europa Zachodnia

Tel.: +48 42 270 71 90
e-mail: a.jadot@legs.com.pl 

 

pracownik, employee

Marcin Bronowski 

Dyrektor Sprzedaży Eksportowej

Tel.: +48 42 270 71 82
kom. +48 691 805 705
e-mail: m.bronowski@legs.com.pl

Dział zakupów

więcej
pracownik, employee

Karolina Paczkowska 

Kierownik Działu Zakupów

Tel.: +48 42 270 71 09
Tel. fax +48 42 270 71 99
e-mail:k.paczkowska@legs.com.pl

Obszar działania: Azja

pracownik, employee

Magdalena Chajdys 

Specjalista ds. Zakupów

Tel.: +48 42 270 72 03
Tel. fax +48 42 270 71 99
e-mail: m.chajdys@legs.com.pl

Obszar działania: Azja

pracownik, employee

Marta Karpińska 

Specjalista ds. Zakupów

Tel.: +48 42 270 71 86
Tel. fax +48 42 270 71 99
e-mail:m.karpinska@legs.com.pl

Obszar działania: Azja

oddziały zagraniczne

Siedziby

Czechy

więcej

Rumunia

więcej

Włochy

więcej

Napisz do nas

Dane podane w zapytaniu będą wykorzystane jednorazowo w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie i nie będą przez nas gromadzone i przetwarzane