Kontakt

KONTAKT

PPH „LEGS” Sp. z o.o.
Ul. Zgierska 48/52, 95-070 Aleksandrów Łódzki, Polska
NIP: 947-00-05-732
REGON: 471-107-144
Nr KRS: 0000040055
Nr BDO: 000028855

ZESPÓŁ HANDLOWY


Kamil Zieliński

Dyrektor Sprzedaży Krajowej

Tel.: +48 42 270 71 412
Kom. +48 603 808 797
e-mail: k.zielinski@legs.com.pl

Obszar działania:
Wszystkie segmenty działalności –
Polska


Sebastian Juszka

Specjalista ds. sprzedaży

Tel.: +48 42 270 71 63
Kom. +48 601 918 906
e-mail: s.juszka@legs.com.pl

Obszar działania: Tkactwo /
Pasmanteria – Polska


Kamil Kudliński

Specjalista ds. sprzedaży

Tel.: +48 42 270 71 62
Kom. +48 605 104 114
e-mail: k.kudlinski@legs.com.pl

Obszar działania:
Dzianiny z maszyn okrągłych –
Polska


Krzysztof Budynek

Specjalista ds. sprzedaży

Tel.: +48 42 270 71 95
Kom.+48 691 221 601
e-mail: k.budynek@legs.com.pl

Obszar działania:
Dzianiny z maszyn okrągłych –
Polska


Tomasz Poczta

Specjalista ds. sprzedaży

Tel.: +48 42 270 71 94
Kom.+48 691 504 503
e-mail: t.poczta@legs.com.pl

Obszar działania:
Tkactwo / Pasmanteria – Polska


Ryszard Siech

Specjalista ds. sprzedaży

Tel.: +48 42 270 71 38
Kom. +48 691 355 255
e-mail: r.siech@legs.com.pl

Obszar działania:
włókniny, filce, wypełnienia
– Polska


Maciej Domański

Kierownik Działu Dziewiarstwa Płaskiego

Tel.: +48 42 270 71 48
Kom.+48 609 469 229
e-mail: m.domanski@legs.com.pl

Obszar działania: Przędze
dziewiarskie akrylowe, mieszanki
z wełną, mieszanki z bawełną, inne
przędze fantazyjne


Anita Dmochowska

Koordynator Działu Sprzedaży

Tel.: +48 42 270 71 48
Kom. +48 601 388 732
e-mail: a.dmochowska@legs.com.pl

Obszar działania: Przędze
dziewiarskie akrylowe, mieszanki
z wełną, mieszanki z bawełną, inne
przędze fantazyjne


Anna Górska

Koordynator Działu Sprzedaży

Tel.: +48 42 270 71 50
e-mail: a.gorska@legs.com.pl

Obszar działania: przędze
dziewiarskie, tkackie, włókna
poliestrowe


Magdalena Galant-Kupis

Dyrektor Sprzedaży Krajowej

Tel.: +48 42 270 71 45
Tel. fax +48 603 808 996
e-mail: m.kupis@legs.com.pl

Obszar działania:
Poliamidy, oploty i sczepy
do produkcji rajstop, skarpet
i dziewiarstwa okrągłego – Polska


Elżbieta Cyburt-Burzyńska

Kierownik Planowania
Produkcji

Tel.: +48 42 270 71 46
Tel. fax +48 602 794 699
e-mail: e.cyburt@legs.com.pl

Obszar działania:
Oploty, Sczepy, Poliamidy
rajstopowe, Poliestry


Małgorzata Skoczyńska

Specjalista ds. Planowania i Koordynowania zamówień na Farbiarnię

Tel.: +48 42 270 71 76
e-mail: m.skoczynska@legs.com.pl

Obszar działania:
Przędze skarpetkowe,
Sczepy, Oploty – Polska


Marcin Jędrzejczak

Przedstawiciel Handlowy

Tel.: +48 42 270 71 58
Kom. +48 601 811 911
e-mail: m.jedrzejczak@legs.com.pl

Obszar działania:
Poliamidy rajstopowe, Przędze
skarpetkowe – Polska


Marcin Ejsner

Przedstawiciel Handlowy

Tel.: +48 42 270 71 66
Kom.: +48 607 320 666
e-mail: m.ejsner@legs.com.pl

Obszar działania:
Poliamidy rajstopowe, Oploty –
Polska


Jerzy Rozpara

Kierownik Sprzedaży Przędz Skarpetkowych

Tel.: +48 42 270 71 59
Kom. +48 691 669 441
e-mail:j.rozpara@legs.com.pl

Obszar działania:
Poliamidy rajstopowe, Przędze
skarpetkowe – Polska


Mateusz Witczak

Przedstawiciel Handlowy

Tel.: +48 42 270 71 17
Kom.: +48 607 172 488
e-mail: m.witczak@legs.com.pl

Obszar działania:
Poliamidy rajstopowe, Przędze
skarpetkowe – Polska


Monika Osmalak

Młodszy Specjalista do spraw koordynowania zamówień na Farbiarnię

Tel.: +48 42 270 71 18
Tel. fax. +48 42 270 71 99
e-mail: m.osmalak@legs.com.pl

Obszar działania:
Poliamidy, oploty i sczepy do
produkcji rajstop i skarpet – Polska


Vittorio Spagarino

Area Sales Manager

Tel.: +39 331 1524882
Tel. fax +48 607 173 047
e-mail: v.spagarino@legs.com.pl

Obszar działania: Włochy


Francisc Kenderesi

Area Sales Manager

Tel.: +40752-243701
Tel. fax +40256-369044
e-mail: f.kenderesi@drago.net.pl

Obszar działania: Rumunia, Węgry


Jan Jiricek

Area Sales Manager

Tel.: +420 605 001 860
Tel. fax +420 567 217 788
e-mail: j.jiricek@legsyarn.com

Obszar działania: Czechy, Słowacja


Patrick Jerebitz

Account Manager

Tel.: +49 (160) 75 83 983
e-mail: p.jerebitz@legs.com.pl

Obszar działania: Niemcy, Austria,
Szwajcaria


Dominik Gil

Account Manager

Tel.: +48 42 270 71 02
e-mail: d.gil@legs.com.pl

Obszar działania: Europa Północna


Nikola Pavlović

Account Manager

Tel.: +381 62 342 040
e-mail: n.pavlovic@legs.com.pl

Obszar działania: Serbia,
Chorwacja, Bośnia i Hercegowina,
Słowenia, Czarnogóra


Gabriel Martinkevic

Account Manager

Tel.: +370 659 04880
e-mail: g.martinkevic@legs.com.pl

Obszar działania: Litwa, Łotwa, Estonia


Rafał Wojciechowski

Kierownik Działu Logistyki Eksportowej

Tel.: +48 42 270 71 03
e-mail: r.wojciechowski@legs.com.pl


Ewa Szydlaczek

Dyrektor Handlowy Działu Exportu

Tel.: +48 42 270 71 26
Kom.: 601 835 801
e-mail: e.szydlaczek@legs.com.pl


Augustin Jadot

Kierownik Obszaru Sprzedaży Eksportowej – Europa Zachodnia

Tel.: +48 42 270 71 90
e-mail: a.jadot@legs.com.pl


Anna Otrębska

Kierownik Obszaru Sprzedaży Eksportowej – DACH

Tel.: +48 42 270 71 98
Tel. fax: +48 42 270 71 99
e-mail: a.otrebska@legs.com.pl

Obszar działania: Niemcy, Austria,
Szwajcaria


Ewa Kosmala

Specjalista ds. obsługi klienta DACH

Tel.: +48 42 270 71 70
e-mail: e.kosmala@legs.com.pl


Paweł Jańczak

Kierownik Obszaru Sprzedaży Eksportowej – Europa Wschodnia

Tel.: +48 42 270 71 77
Kom. 607 869 127
e-mail: p.janczak@legs.com.pl


Dawid Ciesielski

Przedstawiciel handlowy Bułgaria i Macedonia Północna

Tel.: +48 42 270 71 87
Kom. +48 665 518 005
e-mail: d.ciesielski@legs.com.pl


Tomasz Łapa

Przedstawiciel handlowy – Iberia

Tel.: +48 42 270 71 82
Kom. 691 104 109
e-mail: t.lapa@legs.com.pl


Robert Milczarek

Specjalista ds. Wsparcia Działu Sprzedaży Eksportowej

Tel.: +48 42 270 71 05
e-mail: r.milczarek@legs.com.pl


Karolina Paczkowska

Kierownik Działu Zakupów

Tel.: +48 42 270 71 09
Tel. fax +48 42 270 71 99
e-mail: k.paczkowska@legs.com.pl

Obszar działania: Azja


Marta Karpińska

Specjalista ds. Zakupów

Tel.: +48 42 270 71 86
Tel. fax +48 42 270 71 99
e-mail: m.karpinska@legs.com.pl

Obszar działania: Azja


Anna Banasiak

Młodszy Specjalista ds. Zakupów

Tel.: +48 42 270 72 03
Tel. fax +48 42 270 71 99
e-mail: a.banasiak@legs.com.pl

Obszar działania: Azja

ODDZIAŁY

LEGS ITALIA S.R.L.
Via Rassica 29/D
25017 Lonato del Garda (BS)

ITALIA
Tel. +39 030 913 3476
infolegsitalia@legs.com.pl

LEGS CZECHY
Str. Znojemská nr. 949/84
Jihlava 58601

ČESKÁ REPUBLIKA
Tel. +420 567 217 788
office.cz@legsyarn.com

LEGS RUMUNIA
S.C. DRAGO DISTRIBUTION S.R.L.
Str. Muncii nr. 1202
Giarmata 307210
jud. Timis

ROMANIA
Tel. +40 752 243 701
drago.romania@drago.net.pl